Pracownik projektu 6.1.1 POKL

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rzeszów
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie

    Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę / zlecenie
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Wymagania:

    • minimalnie wykształcenie średnie
    • minimalnie 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym – min. 2 lata pracy w projektach POKL, preferowane w 6.1.1 POKL
    • znajomość wytycznych i przepisów prawa w ramach POKL
    • szkolenia z równości szans płci

    Zakres obowiązków:

    • wdrażanie zadań w projekcie i koordynacja pracy zespołu
    • przygotowywanie dokumentów, umów, regulaminów – zapytania ofertowe – sprawozdawczość, wnioski o płatność

    Kontakt:
    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: [email protected]
    Prosimy o kontakt tylko drogą e-mail.