Pracownik d/s sprzedaży i rekrutacji (zdalnie)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja:
Klient portalu Mamo Pracuj

    La-Vie Partner w biznesie Oriflame poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

    Pracownik d/s sprzedaży i rekrutacji (praca online)

    Zakres obowiązków:

    • Osoba podejmująca współpracę odpowiedzialna będzie za sprzedaż ofert katalogowych oraz rekrutację nowych konsultantów.
    • Praca odbywać się może w terenie ale przede wszystkim drogą internetową w domu.

    Wymagania:

    • Samoorganizacja,
    • Kreatywność,
    • Wytrwałość,
    • Komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Pracę w znanej firmie kosmetycznej o wysokiej renomie na poziomie światowym,
    • Zdobycie doświadczenia w kontaktach z ludźmi i marketingu sieciowym,
    • Szereg szkoleń online,
    • Wyjazdy na konferencje i spotkania integracyjne,
    • Praca w zgranym zespole,
    • Wynagrodzenie prowizyjne,
    • Nagrody i promocje za osiągane wyniki

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]