Pracownik ds. obsługi punktu informacyjno

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Biała Podlaska
Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej "Modrzew"

Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew” poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik ds. obsługi punktu informacyjno-promocyjnego

w Białej Podlaskiej

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę 1 etat (umowa na zastępstwo)
Miejsce wykonywania pracy: Biała Podlaska

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy w NGO,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, OpenOffice, Internet)
  • bardzo wysokie umiejętności organizacji pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność,
  • dokładność,
  • empatia,
  • prawo jazdy kat B.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w realizacji projektów z EFS,
  • wiedza z zakresu funkcjonowania NGO,
  • wiedza z zakresu Ekonomii Społecznej,
  • ukończone kursy i szkolenia z zakresu zarządzania w NGO, budowania partnerstw lokalnych, animacji lokalnej,
  • mile widziane osoby z terenu powiatu bialskiego.

Główne obowiązki:

  • prowadzanie punktu informacyjnego,
  • organizacja pracy biura,
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji zgodnie z ustalonymi zasadami,
  • wsparcie procesu rekrutacji Uczestników,
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu z Uczestnikami,
  • ustalanie i prowadzenie grafiku doradztwa,
  • współpraca z pozostałym personelem celem realizacji zamierzonych działań i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość udziału w kreowaniu przyszłych działań rozwijającej się Organizacji,
  • pracę z doświadczonymi współpracownikami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem) na adres: e-mail [email protected] i wpisanie w temacie „Aplikacja na stanowisko Pracownik punktu informacyjnego – Biała Podlaska” lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew”, ul. Racławicka 38-44, lok. 213, 21-040 Świdnik, w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „Aplikacja na stanowisko Pracownik punktu informacyjnego – Biała Podlaska”

Aplikacje należy przesłać/złożyć do dnia 22 stycznia 2014 roku, przy czym za datę złożenia przyjmuje się datę wpływu na podany wyżej adres e-mail lub do siedziby Stowarzyszenia.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kolejnym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna.

Planowany termin nawiązania zatrudnienia to 1 lutego 2014 r.