Pracownik do realizacji projektów społecznych
  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Warszawa
Caritas Polska

CARITAS POLSKA poszukuje specjalisty z doświadczeniem w pracy na rzecz pomocy socjalnej oraz z kompetencjami w zakresie realizacji projektów społecznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na rzecz pomocy socjalnej wobec osób bezrobotnych, bezdomnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym
  • znajomość zagadnień (w tym prawnych) związanych z tematyką pracy socjalnej i doradztwa zawodowego
  • doświadczenie w opracowywaniu i koordynacji projektów społecznych
  • wykształcenie wyższe
  • wysokie umiejętności myślenia koncepcyjnego, twórczego, samodzielnego
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i/ lub koordynowanie działań w projektach/ programach społecznych, realizowanych na rzecz osób bezrobotnych, bezdomnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym
  • współpraca z organizacjami/ instytucjami zajmującymi się zbliżoną problematyką w Polsce i zagranicą
  • promowanie – we współpracy z biurem prasowym – kampanii społecznych Caritas
  • pozyskiwanie partnerów do realizacji zadań szczegółowych, dot. kwestii społecznych, m.in. instytucji państwowych, samorządowych i innych organizacji pozarządowych
  • udział w rozwoju strategii Caritas Polska

Oferujemy:

  • ciekawą, twórczą i rozwojową pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV oraz list motywacyjny) do 26.03.2017 r. na adres: rekrutacja@caritas.pl – z dopiskiem „projekty społeczne”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. w celach związanych z rekrutacją.