Pracownicy do pracy w projekcie stowarzyszenia

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Włodawa
Towarzystwo Popularyzacji Piękna Polesia

Towarzystwo Popularyzacji Piękna Polesia w Kołaczach poszukuje kandydatów na stanowiska:

kierownik projektu, specjalista ds. finasowych oraz pracownik administracyjny (praca w niepełnym wymiarze).

Wymagania:

  • – preferowane doświadczenie w realizacji projektów, finansowanych ze środków publicznych, w tym znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE,
  • – umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność,
  • – dobra organizacja pracy,
  • – umiejętność pracy pod presją czasu,
  • – sumienność, dokładność, rzetelność.

Zakres zadań:

  • – bieżąca koordynacja działań realizowanych w ramach projektu , w tym dokumentowanie działań projektu;
  • – przygotowanie sprawozdawczości merytorycznej i finansowej z realizacji projektu;
  • – pomoc w dokonywaniu niezbędnych uzgodnień związanych z zawieraniem umów z podwykonawcami zaangażowanymi w realizację niniejszego projektu.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] lub osobiste dostarczenie do biura projektu – Okuninka (Pensjonat Bankowy) do dnia 05.09.2013

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na dokumentach rekrutacyjnych następującej informacji: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”