Czego szukasz
Oferty pracy

Praca w Colliers International

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: cała Polska
  • Data ważności oferty: 19.05.2021
Colliers International

Praca w Colliers International

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Łódź

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Chociaż obecnie nie prowadzimy projektu odpowiadającego Twojemu doświadczeniu i zainteresowaniom chętnie pozostaniemy z Tobą w kontakcie. Wyślij nam swoje CV, napisz w jakim kierunku chciał/abyś się rozwijać, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko pojawi się u nas ciekawy dla Ciebie projekt.

APLIKUJ

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację
Sektor nieruchomości, zwłaszcza komercyjnych, wydaje się bardzo męską branżą. To pozory. W Colliers International w Polsce około 60% pracowników stanowią kobiety. Stawiamy na profesjonalizm, kreatywność i swobodę działania, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi doradcze na najwyższym poziomie.

Inne oferty w tym regionie

Zarabiaj dodatkowo – Konsultant ds. ubezpieczeń

MetLife
praca zdalna, cała Polska
Przedwczoraj
04.05.2021

Kierownik zespołu

MetLife
Cała Polska, cała Polska
Przedwczoraj
04.05.2021

Doradzaj i zmieniaj na lepsze - Doradca ds. Ubezpieczeń

MetLife
Cała Polska, cała Polska
Przedwczoraj
04.05.2021
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×