Osoba do prowadzenia warsztatów językowych

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Gdynia
Gdyńskie Centrum Innowacji

Gdyńskie Centrum Innowacji Jednostka Budżetowa

poszukuje 2 otwartych i kreatywnych osób do prowadzenia warsztatów językowo-tłumaczeniowych

oraz redakcji materiałów promocyjno-informacyjnych w języku – 1 z językiem niemieckim i 1 z językiem angielskim

w ramach projektu dla młodzieży „Wymiennikownia – innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży” współfinansowanego przez Szwajcarię, w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz Miasto Gdynię.

Forma i wymiar zatrudnienia: śr. 20h/ miesięcznie – umowa zlecenie na czas trwania projektu – do 30 września 2014.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • prowadzenie warsztatów tłumaczeniowych dla młodzieży,
  • tłumaczenie wraz z młodzieżą artykułów na stronę internetową oraz materiałów informacyjno-promocyjnych z/na jęz. angielski/ niemiecki,
  • tłumaczenie powierzonych materiałów,
  • nadzór nad pracą młodzieży,
  • przygotowywanie i opracowywanie niezbędnych dokumentów merytorycznych i sprawozdawczych,
  • nadzór merytoryczny nad powierzonym zadaniem.

Wymagania:

  • doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu zajęć językowych dla młodzieży,
  • umiejętność przygotowywania oraz redagowania materiałów informacyjnych i szkoleniowych,
  • znajomość języka angielskiego/ niemieckiego potwierdzona certyfikatami, kursami lub/i dyplomem studiów filologicznych,
  • bardzo sprawne posługiwanie się słowem (tzw. lekkie pióro) oraz umiejętność swobodnego wypowiadania się,
  • zaangażowanie w działalność społeczną, w tym działalność z młodzieżą,
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i weekendy,
  • umiejętność angażowania się i identyfikowania z realizowanymi działaniami,
  • doświadczenie w pracy metodą projektową,
  • samodzielność na poziomie organizowania pracy i wykonywania zadań,
  • twórcze, pozbawione stereotypów myślenie, kreatywność, umiejętność generowania nieszablonowych rozwiązań,
  • terminowość, rzetelność i dokładność.

W przypadku potwierdzonej znajmości obu języków istnieje możliwość jednoczesnej aplikacji na oba stanowiska.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji ulegają zniszczeniu”.

Wszystkie w/w dokumenty muszą być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata

Dokumenty należy składać lub przesyłać do dnia 29 maja 2013 r. pod adresem:

Gdyńskie Centrum Innowacji Jednostka Budżetowa, al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

z dopiskiem: „Aplikacja w ramach projektu „Wymiennikownia” – tłumaczenia, język …… (wskazać odpowiedni)

Inne informacje:

  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy rekrutacyjnej.
  • Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone.
  • Za dzień złożenia dokumentów uznaje się dzień dostarczenia dokumentów do Gdyńskiego Centrum Innowacji.
  • Dokumenty można składać w sekretariacie Jednostki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. w pokoju A 5.10 – V piętro.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58 698 21 87 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.