Osoba do pozyskiwania funduszy dla Fundacji

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Kielce
Fundacja Blask Nadziei

Fundacja Blask Nadziei zatrudni

osobę do pozyskiwania funduszy.

Zakres obowiązków:

• Wyszukiwanie i pozyskiwanie funduszy na realizację celów statutowych Fundacji

• Pozyskiwanie sponsorów

• Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z darczyńcami prywatnymi i instytucjonalnymi

Wymagania:

• Doświadczenie w podobnym działaniu

• Wysoka kultura osobista, chęć rozwoju osobistego, siła przebicia, ukierunkowanie na cel

• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

Oferujemy:

• Wynagrodzenie prowizyjne

• Możliwość pozyskiwania nowych umiejętności oraz zdobywania doświadczenia zawodowgo potwierdzonego referencjami i dyplomem

• Możliwość pracy zdalnej

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

[email protected]

W tytule wiadomości wpisując hasło: „FUNDUSZE – NGO”

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ze zm.).”