Osoba do obsługi organizacyjnej szkolenia

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Szczecin
BeCreative

Organizacja BeCreative poszukuje:

Osoby do obsługi organizacyjnej szkolenia

Poszukujemy osoby na stanowisko opiekuna grupy szkoleniowej.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja przepływem dokumentów,
  • udzielanie niezbędnych informacji gościom.

Nasze oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w realizowaniu podobnych zadań mile widziane, ale niekonieczne,
  • dyspozycyjność 27.11 i 28.11 w godzinach 8.00-16.00.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą pracę,
  • stałą współpracę.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać „Szkolenie Szczecin”.