Osoba do obsługi finansowo-księgowej

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Koszalin
Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik obsługi finansowo-księgowej

Przewidywany termin zatrudnienia: od stycznia 2014 r.
Umowa: na czas określony z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:

  • obsługa finansowo-księgowa projektów finansowych ze środków funduszy strukturalnych,
  • monitoring przepływów finansowych,
  • sprawozdawczość finansowa,
  • pisywanie faktur, rozliczanie,
  • tworzenie i archiwizowanie potrzebnych dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku obsługi finansowej,
  • znajomość specyfiki realizacji projektów,
  • doświadczenie w realizacji i sprawozdawczości projektów od strony finansowej,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office.

Umiejętności i cechy charakteru:

  • umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o szczegóły,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV) wraz ze zdjęciem,
  • list motywacyjny.

Do dokumentów prosimy dołączyć podpisane oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)

Kontakt:

ul. Dworcowa 2, 75-201 Koszalin,

Biuro czynne codziennie Pn-Pt, w godz. 8:00 – 16:00
tel./fax: 094 340 35 23
e-mail: [email protected]

www.kcwis.org.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] do dnia 18 grudnia 2013 r. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.