Optyk sprzedawca

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Radom
Fabryka okularów sp. z o.o. Doktor Marchewka

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, lubisz pracować z ludźmi a uśmiech to Twoja wizytówka- zapraszamy do nas!
Praca w salonach DOKTOR MARCHEWKA to gwarancja przyjaznej atmosfery, możliwość rozwoju zawodowego oraz przebywania wśród niezwykłych ludzi.

Optyk Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • Rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Dobór oprawek i szkieł według zleconych parametrów
  • Dopasowanie gotowych okularów. Sprzedaż produktów dodatkowych
  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  •   Ukończony kurs lub wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w branży optycznej
  • Precyzja i dokładność przy realizacji zleceń
  • Miła aparycja
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania.

Oferujemy:

  •   Rewolucyjne warunki finansowe – wynagrodzenie wyższe o 20% od dotychczasowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenie zawodowe
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: [email protected]

    Aplikującym zapewniamy pełną poufność w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)