Oficer pożyczkowy w projekcie unijnym

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Poszukujemy oficera pożyczkowego (specjalista finansowy) do pracy w projekcie unijnym.Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miejce pracy: Poznań.

Forma zatrudnienia: etat.

Okres zatrudnienia: czerwiec 2013 – sierpień 2015

Wymagadnia:

-wykształcenie wyższe ekonomiczne,

-min. 2 lata dośw. w bankowości przy udzielaniu pożyczek i przy prowadzeniu analiz finansowych,

– mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów POKL;

Zakres obowiązków: rekrutacja uczestników do projektu, pozyskiwanie klientów, informacja finansowa i prawna, prowadzenie pożyczek.

CV oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać do 28 maja 2013 na adres mail:[email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na dokumentach rekrutacyjnych następującej informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.