Office Manager

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kraków
Project: People Poland Sp. z o.o.

Cześć,
w Project: People nadszedł czas na poszerzenie zespołu o nowe osoby! ? Do naszego zespołu szukamy Junior UI Designera, bądź Graphic Designera z wyczuciem stylu, który chce pójść w stronę interfejsów graficznych.

Preferowane zatrudnienie B2B, możliwa UoD.

Stawka: 3700 – 4500 PLN netto (B2B)
Lokalizacja: Kraków
Doświadczenie: Min. 2 lata

Szukamy kogoś z doświadczeniem z zakresu

  • Prowadzenia biura / coworkingu
  • Wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających codzienne funkcjonowanie biura
  • Współpracy z dostawcami i firmami zewnętrznymi (wybór i negocjacje warunków współpracy)
  • Onboardingu nowych pracowników
  • Zarządzania budżetem administracyjnym, monitoringu i optymalizacji kosztów
  • Tworzenia uchwał i protokołów dla spółek
  • Prowadzenia dokumentacji kadrowej
  • Archiwizacji korespondencji oraz dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Organizacji wyjazdów służbowych i ich dokumentacji
  • Organizacji wyjść integracyjnych i eventów

Czego się nauczysz?

  • Pracy w zwinnej – leanowej organizacji
  • Nowych narzędzi i metodologii
  • Zarządzania w projektach
  • Czym jest Lean UX i Lean Marketing

Na co możesz liczyć

  • Wpływ na swój rozwój i rolę w zespole
  • Służbowego MacBooka
  • Na wspólne nagrywanie Insta Stories i Tik Toków
  • Realny wpływ na to, w jakim kierunku PP zmierza
  • Pakiet LuxMed
  • Karta MultiSport
  • Wyjazdy integracyjne i regularne integracje
  • Budżet na szkolenia i konferencje
  • Przynajmniej 4 inicjatywy edukacyjne tygodniowo
  • Cotygodniowe lekcje angielskiego
  • Nowoczesne biuro w centrum Krakowa (i coraz bardziej zielone!)

Jak wygląda rekrutacja?

Na adres e-mail: [email protected] do 23:59 dnia 14 lipca 2020 r., prześlij nam swoje CV. W tytule maila wpisz: „Rekrutacja Office Manager”.

*Zastrzegamy sobie prawo do szybszego zakończenia rekrutacji, w przypadku znalezienia odpowiedniej osoby.
Mailowo otrzymasz zadanie, na które wykonanie otrzymasz 7 dni.
Po wykonaniu zadania prześlemy do Ciebie feedback.
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.
Rozpoczynamy współpracę.
Dołącz do nas

Wyślij swoje zgłoszenie

Inne oferty w tym regionie

Derivatives Specialist

State Street Bank
Małopolskie, Kraków
5 dni temu
14.01.2021

Senior Billing Accountant with French, Senior Associate

5 dni temu
14.01.2021

Senior Information Security Analyst, AVP

5 dni temu
14.01.2021

Brand Manager

FreshMail
Dwa tygodnie temu
05.01.2021

Lektor - nauczyciel języka angielskiego - woj. małopolskie

Early Stage Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Małopolskie, Bochnia i Brzesko i Gnojnik
Miesiąc temu