Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Oferta dla mam – odsprzedam własny biznes

 • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
 • lokalizacja: różne
 • Data ważności oferty: 15.02.2015
Klient portalu Mamo Pracuj

  Oferta dla mam – własny biznes

  Sprzedam agencję pośrednictwa pracy działającą w województwie wielkopolskim. Forma prawna działalności to jednoosobowa działalność gospodarcza.

  Działalność agencji to wyszukiwanie personelu domowego (niań i gospoś) dla osób prywatnych  oraz wynajmowanie personelu domowego na godziny. Firma ma wielu zadowolonych klientów  i stale osoby do współpracy. Prowadzenie Agencji nie wymaga dużych kosztów. Głównie jest to telefon, koszt pozycjonowania, czy innego typu reklamy. Biuro natomiast można zorganizować w domu.

  Firma ma profesjonalnie przygotowaną stronę internetową, z podpiętym systemem płatności internetowych. Prowadzony jest też fanpage na FB. Ofeta obejmuje także profesjonalne plakaty, ulotki, projekt wizytówki (z możliwością zmiany nazwiska i innych danych). Wszelkie know -how, w tym dokumenty, formularze, umowy (także w języku angielskim). Oferujemy także pomoc posprzedażową i doradztwo. Wszystko zostanie przekazane nowemu nabywcy wraz z możliwością zmian wg. własnego uznania. Dodatkowo przekażemy bazę klientów i  pracowników.

  Strona firmy jest pozycjonowana od roku przez wiodącą firmę pozycjonerską na rynku, także zajmuje czołowe miejsce w wyszukiwarkach.

   

  Duże możliwości rozwoju, duże zainteresowanie klientów. Polecam tym mamom, które pragną rozwinąć coś swojego i pracować niezależnie.  Właściwie od zaraz można podjąć pracę, bo wszystko jest gotowe i przejąć aktualnie prowadzone rekrutacje.

  Wymagania:

  – możliwość założenia DG

  – wykształcenie wyższe

  – zaangażowanie i chęci

  – przedsiębiorczość

  Prosimy o kontakt na adres:

  [email protected]

  Z potencjalnie chętnymi osobami chętnie się spotkam i wszystko opowiem.

  Koszt inwestycji: 6 tys złotych (do negocjacji)

  Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

  Inne oferty w tym regionie

  Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

  baza
  pracodawców
  Pracodawca przyjazny rodzicom

  Rekrutują u nas

  Reklama