Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Obsługa Klienta przez Internet

 • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
 • lokalizacja: Poznań
 • Data ważności oferty: 25.08.2014
P.P.H.U. JUPI

  Opis stanowiska pracy

  Poszukujemy osoby do korespondencyjnej obsługi klientów w języku angielskim. Klienci głównie z USA i Kanady oraz innych anglojęzycznych krajów z poza Europy.

  Nasza firma zajmuje się produkcją naszywek i haftem komputerowym na zamówienie. Klientów pozyskujemy głównie przez Internet dlatego podstawowym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie prowadzenie mailowej korespondencji z klientami, wycena produktów oraz przyjmowanie zamówień. Praca będzie wykonywana z miejsca zamieszkania kandydata.

  Oferujemy:

  Zapewniamy pełne przeszkolenie, elastyczne godziny pracy oraz stałe zarobki i dodatkowo procentowy udział w zyskach ze sprzedaży.

  Godziny pracy:

  Praca na przedstawionym stanowisku wymaga poświęcenia około 4 – 7 godzin dziennie. Od kandydata oczekujemy pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych ze względu na różnicę w strefach czasowych. Praca z domu!

  Wymagania

  Wymagamy od kandydatów sprawnej obsługi komputera, przede wszystkim pakietów biurowych i podstawowych funkcji programów graficznych, umiejętności poruszania się w Internecie oraz swobody w nawiązywaniu kontaktu z klientami. Niezbędną będzie znajomość gramatyki oraz zasad prawidłowej korespondencji w języku polskim i angielski. Wymagana dobra samoorganizacja.

  Ze względu na konieczność osobistego kontaktu 1-2 razy w miesiącu oraz przeprowadzenia kilkudniowego szkolenia przed rozpoczęciem pracy preferujemy kandydatów z Poznania i okolic. 

  Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość języka francuskiego lub niemieckiego.

  Apliakacje prosimy wysyłać na adres: [email protected] 

  Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

  Inne oferty w tym regionie

  Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

  Project Manager | Dział Define | Poznań

  Colliers
  Wielkopolskie, Poznań
  Ponad 2 tygodnie temu
  04.04.2024
  baza
  pracodawców
  Pracodawca przyjazny rodzicom

  Rekrutują u nas

  Reklama