Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Nauczyciel – redaktor materiałów edukacyjnych

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja:
  • Data ważności oferty: 21.08.2015
Learnetic SA

Jesteśmy twórcą innowacyjnych rozwiązań i materiałów kierowanych do sektora edukacyjnego, nasze produkty są obecnie używane w 35 krajach świata.

Szukamy autorów materiałów cyfrowych: nauczycieli przyrody (szkoła podstawowa) oraz fizyki i chemii (gimnazjum), najlepiej z doświadczeniem w tworzeniu podręczników lub innych materiałów edukacyjnych.

Czas pracy – wakacje/III kwartał 2015 r., miejsce – praca zdalna. Osoby zainteresowane prosimy o wiadomości pt. „Redaktor” z CV na [email protected] z dopiskiem „Mamo Pracuj”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Learnetic SA z siedzibą w Gdańsku oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2014.1182)”

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

Inne oferty w tym regionie

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

Lektor/nauczyciel języka angielskiego - cała Polska

Early Stage
Cała Polska, cała Polska
Ponad 3 tygodnie temu
24.04.2024
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama