Nauczyciel biologii – egzaminator maturalny

  • Wymiar czasu:
  • lokalizacja: Gdańsk
Biovento Sp. z o.o. / EduLAB

Wymagania:

– wykształcenie wyższe, kierunkowe (biologia, biotechnologia lub pokrewne)

– uprawnienia egzaminatora maturalnego z biologii

– kwalifikacje pedagogiczne

– umiejętność obsługi komputera (w szczególności programów MS Office)

– min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z biologii

– kreatywność

– umiejętności interpersonalne

– odpowiedzialność

Obowiązki:

– prowadzenie zajęć przygotowujących do matury z biologii na poziomie rozszerzonym zarówno w formie teoretycznej jak i praktycznej (zajęcia w laboratorium)

– przygotowywanie arkuszy z częścią teoretyczną i zadaniową dla uczniów

– opracowywanie scenariuszy zajęć laboratoryjnych

Oferujemy:

– pracę w jedynym laboratorium edukacyjnym w Polsce

– korzystne wynagrodzenie, pracę w weekendy lub w tygodniu (w godzinach popołudniowych)

– współpracę z młodym i dynamicznym zespołem

– możliwość rozwoju

– możliwość opracowywania ciekawych produktów i usług edukacyjnych

opis dodatkowy:

EduLAB to jedyne w Polsce laboratorium edukacyjne, które zlokalizowane jest w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. W EduLAB prowadzimy warsztaty laboratoryjne dla szkół oraz kursy przygotowujące do matury z chemii i biologii na poziomie rozszerzonym. Dla studentów oferujemy natomiast pakiet kursów doskonalących umiejętności zdobyte na studiach wyższych.

Więcej informacji na stronie: www.edulab.gpnt.pl