Analityk Biznesowy IT

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Wrocław
NATEK Poland Sp. z o.o.

Zdobądź wymarzoną pracę.

Twoja kariera pełna wyzwań i satysfakcji w NATEK.

Work IT with us!

Miejsce pracy: Wrocław

Nasza oferta:

  • Wysoka kultura organizacyjna i profesjonalna atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe bonusy (okolicznościowy, relokacyjny, za rekomendację etc.)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu
  • Spotkania i imprezy integracyjne (np. kręgle, go-karty, laser tag)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Długoterminowa współpraca i wsparcie HR

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT
  • Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych
  • Doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań
  • Analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

Twoja oferta:

  • Czytanie i tworzenie dokumentacji z notacji UML i BPMN
  • Znajomość zagadnień związanych ze sprawozdawczością i rachunkowością zarządczą
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z partnerami biznesowymi na różnych szczeblach zarządzania
  • Doświadczenie we współpracy ze stroną biznesową oraz IT
  • Wcześniejszy udział w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall i Agile
  • Umiejętność pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia dokumentacji analitycznej w narzędziu Enterprise Arhitect
  • Praktyczna znajomość BABOK

Będę osobą odpowiedzialną za kontakt z Tobą. Swoje CV prześlij za pomocą poniższego przycisku lub bezpośrednio na mój adres mailowy: [email protected]

Pamiętaj o dopisaniu następującej klauzuli w życiorysie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”