Młodszy Księgowy/a

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Straszyn
Ciret Sp. z o.o.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość pakietu Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel i Word,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • systematyczność, odpowiedzialność, obowiązkowość,
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ewidencja i księgowanie dokumentów,
  • uzgadnianie kont dostawców do odpowiednich ksiąg w systemie finansowo-księgowym,
  • przygotowanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi,
  • przygotowywanie korespondencji z kontrahentami (również zagranicznymi), urzędami i bankami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dofinansowanie do pakietu rekreacyjno-sportowego Multisport,
  • elastyczny czas pracy.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: [email protected]

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”