Młodsza księgowa

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdynia
SeoFabryka.pl sp. z o.o. sp. k.

SeoFabryka.pl sp. z o.o. sp. k. – firma informatyczna z branży SEO zatrudni pracownika na stanowisku Młodszej księgowej. Dołącz do nas! Rozwijamy się w otwartej, niekorporacyjnej atmosferze. Nasz zespół tworzą optymiści i ludzie z pasją.

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów (również w walutach obcych)
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • kontrola rozrachunków
  • ogólne prace administracyjne
  • sporządzanie umów z pracownikami
  • naliczanie wynagrodzeń

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT i ZUS)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu Kadry i Płace mile widziana
  • status studenta mile widziany

Oferujemy:

  • młody, otwarty i przyjazny zespół współpracowników
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na ¾ lub pełen etat, możliwość długofalowej współpracy
  • doskonałą lokalizację w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Aplikacje prosimy przesyłać z podaniem w temacie „Rekrutacja – młodsza księgowa” przesyłając dokumenty aplikacyjne na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.