Menedżer Zespołu

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: cała Polska
Grupa Aviva

Aviva to jedna z 5 największych instytucji finansowych posiadająca swoje oddziały na terenie całej Europy, Azji oraz Kanady. Międzynarodowa wymiana doświadczeń w Avivie zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych produktów.

W procesie rekrutacji stawiamy na Twoją postawę i zaangażowanie! Szukamy osób, które razem z nami chcą tworzyć najwyższe standardy.

Dlatego szukamy osób na stanowisko:

Najważniejsze zadania Menedżera to:

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym;
  • rekrutacja i wdrażanie w struktury nowych pracowników;
  • planowanie strategii działań dla zespołu;
  • dbanie o zachowanie wysokiej jakości pracy;
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym;
  • wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sieci sprzedaży;
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży.

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji;
  • wyższe wykształcenie;
  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • duża sprawność interpersonalna;
  • kompetencje związane z motywowaniem i wspieraniem rozwoju pracowników.

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • bardzo wysokie zarobki;
  • elastyczny czas pracy;
  • profesjonalny system szkoleń;
  • elastyczną formę współpracy (kontrakt B2B);
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia dostosowane do indywidualnych potrzeb;
  • jasno określoną ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego;
  • stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • opiekę mentora licznie nagradzanego m.in. za najlepsze praktyki sprzedaży i doskonałą etykę pracy według
  • kapituły konkursu Polish National Sales Awards.