Menedżer Gwarancji Jakości – Praca Marzeń

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Żary
Chroma Sp. z o.o. sp. k.

Chroma to najwyższe światowe standardy druku i obsługi klienta. Robimy rzeczy tak dobre i tak porządnie, że praca u nas to Najpozytywniejsza Praca na Świecie! Drukarnia Internetowa Chroma szuka Menedżera Gwarancji Jakości.

Menedżer Gwarancji Jakości – Praca Marzeń.

Miejsce pracy: Żary, większość zdalnie

Kto jest poszukiwany:

  • Pozytywnie nastawiona osoba, która w miesiąc zgarnie roczną pensję i powie klientom CHROMA.PL o gwarancji jakości.

Czego oczekujemy:

  • Dużego doświadczenia w byciu pozytywnym
  • Energii i dobrego humoru
  • Dyspozycyjności przez miesiąc
  • Znajomości słowa TAK w 11 językach

Zakres obowiązków:

  • Bycie zawsze na tak
  • Codzienny uśmiech
  • Przygotowanie pozytywnego autorespondera na 11 miesięcy urlopu

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 60 000 PLN
  • Czas pracy: 1 miesiąc (konieczne będzie pojawianie się w pierwszym miesiącu w Żarach, reszta zdalnie)
  • Urlop: 11 miesięcy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź https://najpozytywniejszapracaswiata.pl/ Przedstaw się jako najbardziej pozytywna osoba na świecie. Dołącz zdjęcie lub video, na którym jesteś na TAK!