Menadżer zespołu – lider wolontariatu – Poznań

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki "ARS"

Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki, organizator Nocy Kupały i zajęć o charakterze edukacyjno- kulturalnym pilnie poszukuje

Lidera wolontariatu

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem (rekrutowanie, planowanie, organizowanie pracy i motywowanie zespołu)
  • budowanie i utrzymywanie stałego kontaktu z wolontariuszami
  • kontynuacja i wdrażanie projektów z udziałem wolontariuszy

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzeniu zespołem
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracę oraz zorganizowania
  • ukończenie szkoły wyższej

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na eksponowanym stanowisku, w Fundacji o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • pracę w zespole osób aktywnych i otwartych na współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
  • możliwość poznawania nowych ludzi
  • uczestnictwo w projektach fundacji

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: [email protected]