Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Kreślarz – Floorplanner (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: cała Polska
  • Data ważności oferty: 02.01.2017
Mediatask sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy firmą oferującą usługi kreślarskie i graficzne dla rynków nieruchomości w Holandii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Współpracujemy z architektami i inżynierami pracującymi zdalnie z całej Polski. Do wykonania codziennych zleceń wykorzystujemy współczesne technologie.

Cenimy samodzielność, zaangażowanie i terminowość. Osoby współpracujące z Mediatask indywidualnie ustalają godziny, w których wykonują zlecone zadania.

Obecnie poszukujemy do współpracy:

Kreślarz – Floorplanner (współpraca zdalna)

Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Zadania:

  • Rysowanie rzutów 2D i modelowanie 3D na podstawie rysunków, za pomocą aplikacji Floorplanner.com
  • Wykonywanie zestawień powierzchni i kubatur nieruchomości

Wymagania:

  • Własna działalność gospodarcza (istnieje możliwość podpisania umowy o dzieło na pierwszy miesiąc – okres stażu)
  • Terminowość i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków architektoniczno-budowlanych
  • Wyobraźnia przestrzenna, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisemną komunikację z zagranicznym klientem
  • Pełna dyspozycyjność w czasie tygodniowego szkolenia, które odbędzie się od 23-27.01.2017 r. w godzinach 9-17

Oferujemy:

  • Bezpłatne szkolenie
  • Wdrożenie pod okiem doświadczonej osoby w czasie miesięcznego stażu
  • Możliwość wykonywanie zleceń z domu lub dowolnego miejsca na świecie
  • Elastyczne godziny wykonywania zleceń
  • Akordowy system rozliczeń, odpowiadający stawce godzinowej ok. 20 – 25zł brutto
  • Rozliczenia na podstawie faktury

Oferta skierowana zarówno do osób zainteresowanych współpracą stałą, jak i elastyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w APLIKUJ >>

Następnie należy wykonać zadanie rekrutacyjne i przesłać swoje dane za pomocą formularza zgłoszeniowego. Aplikacje bez wykonanego zadania nie będą rozpatrywane. Na zgłoszenia czekamy do 2.01.2017 r.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację