Manager ds marketingu internetowego

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Komorzno

Opis stanowiska pracy

Firma Schwung Home Sp. z o.o., zajmująca się projektowaniem i sprzedażą mebli i akcesoriów meblowych, poszukuje ambitnej i zdeterminowanej osoby do pracy na samodzielnym stanowisku
Managera ds. Marketingu Internetowego.
Do obowiązków przyszłego pracownika należeć będzie:
• Administrowanie sklepem internetowym prowadzonym w języku angielskim (zarządzanie bazą danych produktów – dodawanie zdjęć, opisów, wag i wymiarów produktów, codzienna aktualizacja sklepu),
• Ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia aktualności i zgodności informacji zawartych na stronie internetowej ze stanem faktycznym,
• Efektywna komunikacja z biurem IT które zajmuje się technicznym aspektem działania strony internetowej,
• Regularne publikowanie postów w języku angielskim na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter),
• Kontakt z prasą zagraniczną, przygotowywanie materiałów prasowych, korespondencja z prasą, działami marketingowymi organizatorów targów itp. – w języku angielskim,
• Zamawianie materiałów promocyjnych i marketingowych, współpraca z drukarniami, współpraca z grafikiem komputerowym i fotografem, negocjacja cen, zapewnianie jakości zamówionych materiałów i ich zgodności ze specyfikacjami,
• Przygotowywanie firmy do udziału w targach od strony promocji i marketingu.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy ponadprzeciętnej organizacji pracy, zaangażowania, samodzielności i odpowiedzialności. Kandydat powinien posługiwać się językiem angielskim w stopniu, który pozwoli mu na swobodną komunikację e-mailową z prasą zagraniczną oraz przygotowywanie postów do publikacji na portalach społecznościowych.
Jeżeli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w piśmie i mowie, masz trochę doświadczenia oraz posiadasz podstawową wiedzę z zakresu prowadzenia sklepu internetowego prześlij proszę swoje CV w języku polskim i angielskim

CV prosimy przesyłać na adres email: [email protected]