Manager Agroturystyki

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rekowo k. Koszalina / praca zdalna
Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo pod Lasem

Opis stanowiska pracy

Przez większą część roku możliwość pracy zdalnej. Lub oferujemy komfortowe mieszkanie służbowe. Aktualnie poszukujemy managera, po roku współpracy można przejść na udziały.

Zakres obowiązków:

*promocja obiektu i marketing
* zarządzanie obiektem
* zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników
*dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
*współtworzenie strategii rozwoju

Wymagania

*doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstwa
*praktyczna umiejętność zarządzania zespołem
*dyspozycyjność, gotowość do podjęcia różnych nowych wyzwań
*umiejętność optymalizacji kosztów
*wysokie kompetencje interpersonalne
*umiejętności negocjacyjne
*zaangażowanie, dyspozycyjność, dynamizm
*doskonała organizacja pracy
*mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
*czynne prawo jazdy

Aplikacje: [email protected]

Dowiedz się więcej o Gospodarstwie Agroturystycznym