Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Lokalny inicjator społeczeństwa obywatelskiego

  • Wymiar czasu:
  • lokalizacja: Nisko
  • Data ważności oferty: 15.06.2014
Fundacja - Instytut na rzecz Ekorozwoju

Instytut na rzecz Ekorozwoju ponownie poszukuje:

Aktywnych osób interesujących się lokalnymi działaniami

w obszarze ochrony środowiska i chcących działać na rzecz ochrony klimatu do pracy w charakterze Lokalnych Inicjatorów Społeczeństwa Obywatelskiego (LISO) projektu „Dobry Klimat dla Powiatów”. Przyjmujemy zgłoszenia do pracy na terenie powiatu niżańskiego (Nisko – woj. podkarpackie).

Proponujemy współpracę w ramach projektu „Dobry Klimat dla Powiatów”. Partnerami projektu są: Instytut na rzecz Ekorozwoju, Związek Powiatów Polskich oraz Community Energy Plus z Wlk. Brytanii. Celem tego partnerskiego przedsięwzięcia jest aktywizowanie polskich samorządów do działań prowadzących do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz służących lepszej adaptacji do zmian klimatu. Projekt rozpoczął się 1 września 2010r. i będzie realizowany do sierpnia 2015r. Więcej o projekcie: www.chronmyklimat.pl/doklip

Oferujemy udział w ciekawym przedsięwzięciu, szkolenie w zakresie prowadzenia wywiadów, szkolenie dotyczące problematyki zmian klimatu, wynikających z nich zagrożeń oraz sposobów przeciwdziałania ich negatywnym skutkom i wsparcie merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie, w terminie do 13 czerwca 2014, krótkiego CV i listu motywacyjnego (z podaniem jednego powiatu, którym dana osoba jest zainteresowana), na adres: [email protected] lub Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju, ul. Nabielaka 15 lok. 1, 00-743 Warszawa.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy ([email protected]) lub telefoniczny (22 851 04 04). Projekt realizowany z udziałem środków instrumentu finansowego LIFE+ Komisji Europejskiej i środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

Inne oferty w tym regionie

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama