Lektor języka obcego online (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: cała Polska
eLingwista

Lektor języka obcego online – praca zdalna

Szkoła językowa online eLingwista poszukuje lektorów j. obcych do prowadzenia kursów indywidualnych przez Skype z wykorzystaniem multimedialnej platformy. Praca zdalna z domu.

Poszukujemy lektorów języków:

  • angielskiego
  • niemieckiego
  • francuskiego
  • polskiego dla obcokrajowców

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem do nauczania j. niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność do pracy głównie popołudniami i wieczorami co najmniej 3-4 dni w tygodniu
  • zdolności interpersonalne

Obowiązki:

  • prowadzenie kursów językowych online na różnych poziomach zaawansowania

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć przez Skype
  • dyspozycyjność w innych porach dnia

Oferujemy:

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin oraz możliwość zdobycia doświadczenia w nauczaniu języków online
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia warsztatu pracy oraz zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia z zakresu prowadzenia kursów online
  • szkolenia metodyczne

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] oraz wypełnienie ankiety >>