Lektor języka niemieckiego (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: cała Polska
ATERIMA

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lektor języka niemieckiego (Skype).

Miejsce pracy:
Kraków
Nr referencyjny:
LEK/GER/2015
Wymagania:
  • Doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego osób dorosłych (warunek konieczny)
  • Biegła (min C1) znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: germanistyka
  • Znajomość metodyki nauczania języków obcych
  • Dyspozycyjność ok. 6 h dziennie
  • Umiejętność realizowania założonych celów szkoleniowych
  • Dynamizm i zapał do pracy
  • Doświadczenie w uczeniu osób wyjeżdżających za granicę mile widziane
Obowiązki:
  • Prowadzenie lekcji języka niemieckiego dla dorosłych za posrednictwem Skype
  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych
  • Sporządzanie krótkich raportów z przeprowadzonych lekcji
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy, który możesz pogodzić z zajęciami na uczelni lub inną pracą
  • Możliwość stałej współpracy
  • Przejrzysta umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • Możliwość pracy bez konieczności wychodzenia z domu
Dodatkowe informacje:
  • Jeśli jesteś osobą lubiąca kontakt z ludźmi, a swoją wiedzę chcesz przekazać innym – nie zwlekaj! Dobra praca czeka 🙂

Jeżeli interesuje Cię ta oferta, kliknij „Aplikuj online” i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały one określone jako „mile widziane”. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.