Lektor języka niemieckiego (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja:
Edoo

EDOO jest wiodącą szkołą językową w branży e-learningu. Od 2004 roku prowadzimy indywidualne kursy językowe. W tym czasie pomogliśmy doskonalić znajomość języka tysiącom naszych uczniów.

W związku z dalszym rozwojem i potrzebą rozbudowy zespołu poszukujemy:

Lektorów języka niemieckiego (praca w domu przez Skype)

OPIS STANOWISKA:

  • Lektor odpowiedzialny będzie za prowadzenie indywidualnych kursów języka niemieckiego dla uczniów EDOO
  • Praca 4-5 dni w tygodniu, we własnym domu, przy użyciu programu Skype i wirtualnej
  • Godziny zajęć: 18.00 – 22.00

CZEGO WYMAGAMY?

  • Dostępności minimum 4 dni w tygodniu, w 4-godzinnym bloku 18:00-22:00. Dodatkowa dostępność w innych godzinach lub w weekendy będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadania wykształcenie pedagogicznego.
  • Udokumentowanego doświadczenie w nauczaniu języków obcych.
  • Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Posiadania własnego stanowiska do pracy wyposażonego w komputer i szerokopasmowe łącze internetowe.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera.

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość długoterminowej współpracy w dużym wymiarze godzin.
  • Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi systemami e-learning.
  • Pracę w zgranym zespole wspierających się osób.
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne.

JAK APLIKOWAĆ?

Wypełnij proszę krótką ankietę dla kandydatów na stronie:

(należy wkleić poniższy link do przeglądarki)

Powodzenia!