Lektor języka hiszpańskiego

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju

    Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju poszukuje:

    Lektorów z języka hiszpańskiego

    do realizacji szkoleń na poziomach A1 i A2. Szkolenia zakończą się podejściem do egzaminu telc. Szkolenia realizowane będą w ramach projektu „Kompetentni” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.6 Upowszechnienie uczenia się dorosłych Poddziałanie 9.6.2 Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych.

    adres: Narutowicza 19 20-004 Lublin
    osoba odpowiedzialna: Karolina Winnicka
    telefon: 815344041
    email: [email protected]

    Wymagania wobec kandydatów i kandydatek:

    • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania

    Zakres obowiązków:

    Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego na poziomie A1 i/lub A2 w ramach kursu przygotowującego do egzaminu telc.

    Oferowane warunki:

    Umowa cywilno-prawna na czas realizacji szkolenia

    Forma kontaktu:

    CV należy przesyłać na adres mailowy: [email protected]