Lektor języka angielskiego

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Reda
Świerkowa 3. Język angielski i warsztaty

Świerkowa 3. Język angielski i warsztaty skupia doświadczonych pedagogów, entuzjastów języków obcych i native speakerów. W kameralnej atmosferze dalekiej od standardów szkolnych, przy filiżance herbaty i śpiewie ptaków za oknem, skutecznie przekazujemy wiedzę, skupiając się na jej praktycznych aspektach. Naszym priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość nauczania. Dołącz do nas!

Świerkowa 3. Język angielski i warsztaty poszukują pilnie do współpracy:

Lektora języka angielskiego

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka na wielu płaszczyznach (wymowa, gramatyka, stylistyka), zarówno teoretyczna, jak i praktyczna – najchętniej wykształcenie kierunkowe, certyfikat / uprawnienia do nauczania
  • entuzjazm w nauczaniu i motywujące podejście do ucznia
  • kreatywność i umiejętność nawiązania kontaktu z grupą oraz egzekwowania wiedzy
  • chęć rozwoju i bycia częścią ambitnego zespołu
  • samodzielność
  • podanie dostępności czasowej w trakcie tygodnia.

Obowiązki:

  • prowadzenie grupowych kursów językowych dla dorosłych, młodzieży i dzieci, na wielu poziomach zaawansowania
  • praca popołudniami

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe zależne od doświadczenia i stażu pracy
  • doskonałe, miłe i profesjonalne warunki pracy, niewielkie grupy, przyjazne wnętrza
  • możliwość rozwoju, w tym wyjazdów na szkolenia i konferencje
  • własną biblioteczkę, projekty kulturowe, bezpłatne ksero
  • pracę OD ZARAZ oraz konkretną ilość godzin od zaraz.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV oraz dostępności godzinowej w trakcie tygodnia na adres e-mail: [email protected] , w tytule wpisując: Rekrutacja – lektor języków obcych.