Lektor języka angielskiego

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Luzino
Tete-a-Tete Szkoła Językowa

Pilnie poszukujemy

Lektora języka angielskiego

Miejsce pracy: Luzino koło Wejherowa

Mamy już konkretną ilość godzin do zaproponowania!

Wymagania:

  • biegła znajomość języka obcego potwierdzonej certyfikatem lub dyplomem
  • mile widziane doświadczenie w nauczaniu
  • podanie dostępności czasowej w trakcie tygodnia

Obowiązki:

  • prowadzenie kursów językowych, grupowych oraz indywidualnych

Oferujemy:

  • pracę w wysoko wykwalifikowanym, młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i stażu pracy
  • miłą atmosferę
  • szkolenia
  • własną bibliotekę, bezpłatne ksero

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz dostępnością czasową w trakcie tygodnia na adres: [email protected]

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „lektor języka angielskiego”.