Lektor języka angielskiego

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Rumia
Akademia Językowa

Akademia Językowa w związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Lektora języka angielskiego

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • szansę na rozwój swoich umiejętności i zdobycie doświadczenia
  • możliwość pracy ze zróżnicowanymi grupami
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy według podanej wcześniej stałej dyspozycyjności

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dla dorosłych i dzieci
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] z dopiskiem Lektor Języka Angielskiego Rumia z uwzględnieniem dyspozycyjności (dni, godziny).

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

Poland Dev Arch/Manager

State Street Bank
Pomorskie, Gdańsk
Ponad tydzień temu
12.04.2024

Ponad 3 tygodnie temu
25.03.2024

Poland Dev Arch/Manager, Charles River Development, Vice President

25.03.2024