Lektor języka angielskiego

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Kielce
Stowarzyszenie Artystyczne "GR"

    Organizacja poszukuje

    Lektorów do prowadzenia kursu języka angielskiego

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzenie kursu językowego
    • przygotowanie programu kursu,
    • przygotowanie materiałów do nauki języka
    • prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonym kursem m. in. dzienników zajęć, list obecności.
    • przeprowadzenie testów sprawdzających wiedzę uczestników oraz ankiet ewaluacyjnych oceniających jakość oferowanego wsparcia

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu filologii angielskiej i/lub kwalifikacje do nauczania języka angielskiego
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą
    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu nauczania języka angielskiego

    Aplikacje w postaci: CV wraz z wykazem przeprowadzonych zajęć/kursów z języka angielskiego, prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] do dnia 25 października 2013r.

    W tytule maila prosimy wpisać: LEKTOR – JĘZYK ANGIELSKI