Księgowy

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Franklin Templeton Investments Poland

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze oddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Księgowy

Miejsce pracy: Poznań

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

Dział Księgowości Global Financial Operations odpowiedzialny jest za zarządzanie procesami w obszarach Accounts Payable, Vendor Master Data, Fund reimbursement, Asset Management oraz Expense Management. Osoba na stanowisku Księgowego będzie raportować do Supervisora oraz współpracować z pozostałymi członkami działu i organizacji.

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja oraz prawidłowe i terminowe księgowanie faktur, poleceń księgowania;
  • Przygotowywanie alokacji kosztów dla księgowanych faktur;
  • Terminowe przygotowanie i przetwarzanie płatności;
  • Operacje księgowe związane z tworzeniem oraz utrzymaniem środków trwałych;
  • Wykonywanie czynności podczas księgowego zamknięcia miesiąca;
  • Analiza okresowych raportów księgowych i podatkowych z zakresu odpowiedzialności;
  • Przetwarzanie i utrzymanie bazy danych dostawców;
  • Analiza procesu i opracowywanie nowych rozwiązań w obszarze odpowiedzialności;
  • Przygotowanie dokumentów / wyjaśnień dotyczących audytu;
  • Udział w projekcie automatyzacji procesów;
  • Dodatkowe czynności zlecone przez przełożonego;
  • Przestrzeganie ustalonych norm jakościowych oraz ilościowych dla danego zakresu odpowiedzialności
  • Przestrzeganie międzynarodowych standardów księgowych oraz wewnętrznych procedur firmy

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Swobodną atmosferę i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w zespole, który doda Ci skrzydeł
  • Bogatą bazę szkoleń on-line oraz szkolenia stacjonarne z umiejętności miękkich.

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Znają język angielski w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
  • Ukończyli licencjat lub mają wykształcenie wyższe
  • Mają doświadczenie w pracy o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • Dbają o szczegóły oraz cechuje ich rzetelność
  • Bardzo dobrze potrafią zorganizować własną pracę
  • Umiejętnie pracują pod presją czasu
  • Potrafią pracować samodzielnie jak również w zespole
  • Są otwarci na nowe rozwiązania
  • Potrafią komunikować się skutecznie
  • Są otwarci na pracę na styku technologii i nowych trendów biznesowych

Zapewniamy:

  • Lokalną pracę o globalnym zasięgu
  • Pracę z widokiem na panoramę Poznania
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy:
    Employee Assistance, Staff Investment, karta Multisport
  • Siłownię w biurze
  • Organizację pracy zgodną z filozofią work-life balance
  • Pracę w oparciu o wzajemne zaufanie i bieżący feedback
  • Możliwość zaangażowania się w projekty społeczne i lokalne inicjatywy