Księgowy ds. środków trwałych

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Franklin Templeton

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze oddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

Poszukujemy osoby do działu zobowiązań, która będzie odpowiedzialna za kontrolę i prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych wszystkich jednostek naszej firmy oraz za koordynację zadań w zakresie codziennej pracy w obszarze ewidencji składników majątku trwałego.

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie i kontrola dokumentacji księgowej;
  • Księgowanie zwiększeń/zmniejszeń w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych;
  • Koordynacja zadań w zakresie codziennej pracy nad środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi i prawnymi;
  • Generowanie raportów środków trwałych i wartości niematerialnych;
  • Współpraca z działami technicznym, zakupowymi i finansowym w zakresie rozliczeń inwestycyjnych;
  • Przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;
  • Analiza procesu i opracowywanie nowych rozwiązań w obszarze środków trwałych;
  • Przygotowanie dokumentów / wyjaśnień dotyczących audytu;
  • Partycypowanie w projekcie automatyzacji leasingów;
  • Dodatkowe czynności zlecone przez przełożonego;

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Swobodną atmosferę i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w zespole, który doda Ci skrzydeł
  • Bogatą bazę szkoleń on-line oraz szkolenia stacjonarne z umiejętności miękkich.

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Znają język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Ukończyli studia wyższe
  • Mają min. 2- letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym na podobnym stanowisku
  • Posiadają wiedzę z zakresu zasad i regulacji w dziedzinie rachunkowości, podatku VAT
  • Biegle posługują się programami MS Office
  • Dysponują bardzo dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi w międzynarodowym środowisku, organizacyjnymi oraz szybkiego uczenia się
  • Są gotowi do pogłębiania swojej wiedzy w zakresie środków trwałych
  • Są samodzielni,dociekliwi i skrupulatni
  • Posiadają zdolności analityczne oraz mają dobrą organizację czasu pracy
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów i automatyzacji będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Lokalną pracę o globalnym zasięgu
  • Pracę z widokiem na panoramę Poznania
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy:
    Employee Assistance, Staff Investment, karta Multisport
  • Siłownię w biurze
  • Organizację pracy zgodną z filozofią work-life balance
  • Pracę w oparciu o wzajemne zaufanie i bieżący feedback
  • Możliwość zaangażowania się w projekty społeczne i lokalne inicjatywy

Franklin Templeton to globalna firma finansowa z ponad 70-letnią tradycją, świadcząca usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 krajach na całym świecie.