Księgowy/a – Specjalista/ka ds. rozliczeń finansowych

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie rozrachunków, weryfikacja faktur, dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych itp.
  • Opisywanie i weryfikacja poprawności dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie wydatków związanych z realizowanym projektem [w programie Insert]
  • Analiza kwalifikowalności wydatków zgodnie z zasadami i wytycznymi w obszarze EFS w ramach RPO i POWER
  • Sporządzanie wniosków o płatność w części finansowej za pomocą platformy SL 2014
  • Całościowy nadzór nad realizacją projektów od strony finansowej
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji finansowej na potrzeby kontroli
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą
  • Współpraca z personelem projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe tj. ekonomia, rachunkowość)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej/go
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Umiejętność obsługi programów księgowych [Insert Rewizor, Subiekt]
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Odpowiedzialność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywne podejście do życia oraz energia twórcza
  • Zimna krew

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS w ramach RPO/POWER
  • Znajomość zasad rozliczania i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS (w tym RPO woj. lubelskiego, POWER)
  • Znajomość wytycznych kwalifikowania wydatków
  • Znajomość systemów LSI, SL2014
  • Znajomość zasad prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w młodym prężnym zespole

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV w formacie pdf wraz z klauzulą: „Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej oraz przyszłej rekrutacji.” mailem: na adres [email protected] (w tytule wiadomości podając nr referencyjny: K/L/2019 oraz nazwę stanowiska).