Księgowa – telepraca – etat lub część etatu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja:
Akmeo

GRUPA AKMEO.PL

Akmeo.pl to dynamicznie rozwijająca się firma internetowa, specjalizująca się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych, e-learningu oraz doradztwie na rynku nieruchomości. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na cały lub część etatu w systemie pracy zdalnej (telepracy), na stanowisko:

Księgowy / Księgowa
(telepraca, etat lub część etatu)

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości, deklaracje podatkowe
  • kadry i płace, ZUS
  • rozliczanie umów o dzieło i zleceń
  • rejestracja i aktualizacja danych firm CEIDG, KRS, GUS, US
  • archiwizacja i obieg dokumentów
  • rozliczanie i kontrolowanie przepływów gotówkowych, inwestycji i pożyczek
  • po przeszkoleniu/wdrożeniu, rozliczanie dotacji unijnych przed RIF/PARP

Wymagania:

  • inteligencji (konieczność szybiego uczenia się nowych zagadnień i rozwiązywania problemów)
  • dokładności (rozliczanie dotacji unijnych)
  • bardzo dobrej obsługi komputera i internetu (praca przez internet)
  • wyższego wykształcenia (co najmniej licencjat)
  • praktycznej znajomości zasad uproszczonej i pełnej księgowości, zagadnień PIT, CIT, VAT, ZUS, REGON, CEIDG, KRS (odpowiednie wykształcenie i/lub doświadczenie w dziale księgowym lub biurze rachunkowym); możemy rozważyć kandydaturę osoby, która nie potrafi prowadzić pełnej księgowości lub nie ma do tego uprawnień, ale chce się tego nauczyć – mamy ofertę (także finansową) zarówno dla początkujących księgowych, jak i osób z dużą wiedzą i doświadczeniem

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe zatrudnienie, umowę o pracę lub, do wyboru/negocjacji kontrakt cywilnoprawny
  • pracę zdalną, w domu, za pomocą internetu, z dowolnego miejsca w Polsce
  • możliwość dokształcania się i ciągłego rozwoju
  • sympatyczną, profesjonalną atmosferę

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej Akmeo.pl