Księgowa projektu POKL – Bałtów

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Bałtów
Stowarzyszenie Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych PISK

Stowarzyszenie Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych poszukuje osób na stanowiska pracy

– KSIĘGOWA/-Y

Zakres obowiązków: obsługa księgowa projektu POKL

Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Rodzaj umowy – zlecenie

CV prosimy kierować na adres [email protected], do 26 listopada 2012 zaznaczamy, że do drugiego etapu rekrutacji – rozmowy rekrutacyjnej, zaprosimy wybranych kandydatów-tki.

Dodatkowych informacji udziela kierownik projektu Katarzyna Cukierska tel. 793956300