Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Księgowa – Gdańsk

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Gdańsk
  • Data ważności oferty: 18.01.2013
Fundacja "Wyspa Progress"
Fundacja Wyspa Progress poszukuje

głównego księgowego/księgowej

na okres od 1 lutego 2013 do 15 marca 2014 z możliwością przedłużenia.
Niezbędna znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji i rozmów w sprawach rozliczeń dotacji zagranicznych i kontaktów z zagranicznymi partnerami. Prosimy nie przysyłać ofert biur księgowych.
Obowiązki: – nadzorowanie i odpowiedzialność za cały dział księgowy, w tym za deklaracje i księgowanie, rozliczanie dotacji unijnych i samorządowych, rozliczenia międzynarodowe, ścisła współpraca z Koordynatorami Projektów – prowadzenie ksiąg rachunkowych Fundacji – dokonywanie wyceny aktywów i pasywów na podstawie danych z ksiąg rachunkowych oraz ustalanie wyniku finansowego Fundacji – sporządzanie rocznych sprawozdań Fundacji – sporządzanie innych obowiązkowych sprawozdań, w szczególności związanych ze statystyką publiczną oraz specyfiką Fundacji – prowadzenie akt osobowych – obsługa bankowa i kasowa Fundacji – prowadzenie ewidencji wynagrodzeń, jak również przygotowanie listy wypłacanych wynagrodzeń – ustalanie wysokości zobowiązań, w tym podatkowych oraz zobowiązań wobec ZUS – kontrola wykonania budżetów projektów – bieżące uzgadnianie wydatków z Koordynatorami Projektów Wymagania: Minimum 3-5 lat doświadczenia jako księgowa/wy, w tym 2 lata w fundacji, stowarzyszeniu lub instytucji budżetowej – warunek konieczny, znajomość rachunkowości, umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczeń międzynarodowych – w tym przewalutowania, umiejętność rozliczania dotacji samorządowych, publicznych i niepublicznych (państwowych i zagranicznych), tworzenie deklaracji VAT, rozliczanie funduszy unijnych. Ponadto gotowość do ciągłego pogłębiania wiedzy i pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku.
Oferujemy: Pracę w pełnym wymiarze godzin ze stałym wynagrodzeniem, na miejscu, tj. w siedzibie Fundacji. Oferty (CV oraz list motywacyjny) proszę kierować na adres: [email protected] do 18 stycznia 2013r.
Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

Inne oferty w tym regionie

Senior Legal Specialist, Senior Associate

State Street Bank
Pomorskie, Kraków i Gdańsk
Ponad 3 tygodnie temu
31.08.2022

Fund Accounting Conversion Analyst, Associate 2 (Hybrid)

State Street Bank
Pomorskie, Kraków i Gdańsk
Ponad 3 tygodnie temu
31.08.2022

Zarządca Nieruchomości | Gdynia

Colliers
Pomorskie, Gdynia
Dwa tygodnie temu
12.09.2022

Senior Legal Specialist, Senior Associate

State Street Bank
Pomorskie, Gdańsk
Miesiąc temu
22.08.2022
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama