Księgowa

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Bojano
WDU Studio Sp.z o.o. S.K.A.

WDU-STUDIO w Bojanie (k/Gdyni) poszukuje do współpracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (minimum pół etatu) na stanowisko:

Księgowa

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość zasad rachunkowości, podstawowych zaganień podatkowych i kadrowych
  • obsługa komputera – MS OFFICE
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność,dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów

Obowiązki:

  • ścisła współpraca z biurem rachunkowym
  • prowadzenie akt osobowych pracowników (20 osób)
  • przygotowywanie umów, świadectw pracy
  • prowadzenie ewidencji urlopów i czasu pracy
  • sprawdzanie i segregowanie faktur sprzedażowych i zakupowych
  • prowadzenie ewidencji należności i zobowiązań
  • rozliczanie delegacji
  • rozliczanie pobranych zaliczek pracowniczych
  • prowadzenie raportu kasowego
  • klasyfikowanie operacji w wyciągu bankowym- uzupełnianie dodatkowych dokumentów
  • przygotowywanie zestawień w EXCEL na potrzeby zarządu

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV i LM na adres e-mail: [email protected] w treści maila proszę podać oczekiwaną kwotę wynagrodzenia netto.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)