Księgowa (1/2 etatu)

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Poznań
Termy Maltańskie Poznań

Termy Maltańskie w Poznaniu poszukują osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w obszarze zobowiązań/należności,
  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • rozliczanie i księgowanie delegacji, zaliczek,
  • uzgadnianie i rozliczanie miesięcznych obrotów kas fiskalnych i elektronicznego systemu obsługi klienta,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych m.in. pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod względem właściwego MPK i numeru pozycji budżetowej,
  • kontrolę poprawności płatności dokonywanych kartami płatniczymi,
  • uzgadnianie i wyjaśnianie sald z kontrahentami,
  • wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów / księgowości,
  • doświadczenie w pracy w zakresie księgowości min. 3 lata,
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Symfonia,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i podatku dochodowym,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do nauki i rozwoju zawodowego,
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV i list motywacyjny) na adres mailowy: [email protected] Prosimy o wpisanie w temacie e-maila: „księgowa”.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz zastrzegamy, że istnieje możliwość zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późniejszymi zmianami.