Księgowa (1/2 etatu)

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Akwaria-akryl.pl sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/-y (1/2 etatu)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie, sporządzanie i nadzór nad dokumentacją kadrowo-płacową
  • ewidencja środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych
  • obsługa programu Płatnik i rozliczanie ubezpieczeń społecznych
  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT oraz pozostałych deklaracji podatkowych
  • raportowanie finansowe
  • odpowiedzialność z rozliczenia finansowe
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • generowanie raportów księgowych
  • doradztwo w zakresie prawnym

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w księgowości
  • doświadczenie w zakresie obsługi kadr i płac oraz w sporządzaniu deklaracji ubezpieczeniowych
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • pełna obsługa pakietu Office oraz programów finansowo-księgowych
  • skrupulatność

Oferujemy:

  • przyjazne warunki pracy
  • dużą samodzielność
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dogodny dojazd (Gdańsk, ul. Łąkowa – obok siedziby LPP)
  • pracę na pół etatu

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e- mail: [email protected] z nazwą stanowiska KSIĘGOWY/KSIĘGOWA w tytule wiadomości. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.