Księgowa (1/4 etatu)

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Dębica
Vebud Sp. z o.o.

Vebud Sp. z o.o. – jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej od ponad 12 lat. Wyróżnia nas nowatorskie podejście do działalności budowlanej oraz odwaga inwestycyjna.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie spraw księgowo-kadrowych firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i spraw kadrowych firmy
  • Zdolności analityczne, sumienność, zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę – rodzaj do uzgodnienia – 1/4 etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)” proszę przesyłać na adres mailowy: [email protected]