Kreślarz – Floorplanner (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: cała Polska
Mediatask sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy firmą oferującą usługi kreślarskie i graficzne dla rynków nieruchomości w Holandii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nasz zespół tworzą młodzi inżynierowie pracujący zdalnie w różnych częściach Polski. Do wykonania codziennych zadań wykorzystujemy współczesne technologie. Cenimy samodzielność, zaangażowanie i terminowość.  Dbamy o zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym i pracą zawodową – osoby pracujące w Mediatask same ustalają, gdzie i w jakich godzinach wykonują zlecone zadania. W naszym zespole z powodzeniem pracują osoby wychowujące dzieci.

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Rysowanie rzutów 2D i modelowanie 3D na podstawie rysunków, za pomocą aplikacji Floorplanner.com
  • Wykonywanie zestawień powierzchni nieruchomości

Wymagania:

  • Odpowiedzialne i terminowe podejście do wykonywanych zadań
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków architektoniczno-budowlanych
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisemną komunikację z zagranicznym klientem

Oferujemy:

  • Szkolenie i pracę pod okiem doświadczonej osoby w czasie okresu wdrożeniowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przez Internet z dowolnego miejsca na świecie
  • Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo, lub elastycznie – indywidualnie ustalonej ilości godzin
  • Akordowy system rozliczeń, odpowiadający stawce godzinowej ok. 20 – 25zł brutto
  • Rozliczenia na podstawie umowy o dzieło lub faktury

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk >> APLIKUJ>>, który odsyła na stronę rekrutacji.

Następnie należy wykonać zadanie rekrutacyjne i przesłać swoje dane za pomocą formularza zgłoszeniowego. Aplikacje bez wykonanego zadania nie będą rozpatrywane.

Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia 2016 r.