Krawcowa

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Szczecin
Klient portalu Mamo Pracuj
    KRAWCOWA
    Miejsce wykonywania pracy:71-157 Szczecin, BOHATERÓW WARSZAWY 40
    OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
    Preferowany poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe
    Inne wymagania:DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
    OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
    UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA
    OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
    Zakres obowiązków:WYKONYWANIE PRZERÓBEK I NAPRAW ODZIEŻY, OBSŁUGA KLIENTA ORAZ OBSŁUGA KASY FISKALNEJ;
    WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
    CZAS PRACY: 2 ZMIANY, 10.00 – 15.00, 15.00 – 20.00, PRACA RÓWNIEŻ W WOLNE DNI;
    MIEJSCE PRACY: SZCZECIN – TURZYN, PAWILON 1G8
    KONTAKT
    Nazwa pracodawcy:USŁUGI KRAWIECKIE I PASMANTERIA LUCYNA WESOŁEK
    Kontakt z pracodawcą:LUCYNA WESOŁEK, tel: 501484103