Koordynatorka Uniwersytetu Dzieci

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Wrocław
Fundacja Uniwersytet Dzieci

Poszukujemy dynamicznej osoby z szerokimi horyzontami na stanowisko koordynatora zajęć naukowych dla dzieci. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała koordynacja zajęć naukowych dla dzieci w wieku 10, 11 lat w ramach kierunku Tematy

(opis kierunku tutaj http://www.uniwersytetdzieci.pl/lecturegroups/show, należy wybrać odpowiednią zakładkę).

Zadania:

  •  współtworzenie z naukowcami scenariuszy do zajęć (warsztatów i wykładów) zgodnie z założeniami metodyki Uniwersytetu Dzieci (metody pytań i doświadczeń http://www.uniwersytetdzieci.pl/texts/view/118 ),
  •  współpraca z uczelniami, instytucjami kultury i nauki, firmami,
  •  przygotowanie materiałów do zajęć,
  •  osobisty nadzór i ewaluacja zajęć w soboty,
  •  poszukiwanie ciekawych prowadzących i miejsc zajęć,
  •  obsługa panelu administracyjnego strony,
  •  redagowanie tekstów,
  •  współpraca z dziekanatem Uniwersytetu Dzieci,
  •  współpraca z wolontariuszami.

Oferujemy:

  • Praca 5 dni w tygodniu (3/4 etatu), w trakcie trwania roku akademickiego od wtorku do soboty.
  • Oferujemy umowę zlecenie.

Wymagane:

  •  min. wykształcenie wyższe I stopnia (lic., inż.) lub student/studentka 4-5 roku jednolitych studiów magisterskich,
  •  znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera i pakietu MS Office, Internetu,
  •  umiejętność redakcji tekstów, formułowania treści w zrozumiały sposób,
  •  podstawowa znajomość środowiska akademickiego,
  •  umiejętności komunikacyjne: łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu współpracy z instytucjami zewnętrznymi,
  •  kompetencje: kreatywność, elastyczność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach nieprzewidzianych,
  •  kultura osobista.

Oferujemy:

  •  udział w innowacyjnym projekcie edukacyjnym,
  •  ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  •  rozwijanie kompetencji interpersonalnych,
  •  praca w młodym i dynamicznym zespole, dobra atmosfera pracy,
  •  poszerzanie horyzontów poznawczych.

Zatrudnienie planowane jest od 1 grudnia 2015.

Tryb rekrutacji:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiej wypowiedzi na temat „Dlaczego chcę pracować w Uniwersytecie Dzieci? Co dam, a co chcę zyskać dzięki Uniwersytetowi Dzieci? (max. 1 strona A4) do dnia do dnia: 25.11.2015 r. w temacie wpisując: Koordynator UD_imię i nazwisko na adres: [email protected]

Z góry dziękujemy za przesłane dokumenty, jednocześnie informując, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. tel:29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.2002, Nr 101 poz.926.)”

Wybrane osoby zostaną poproszone o przygotowanie zadania rekrutacyjnego