Koordynatorka/koordynator działań

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rybnik
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS

W związku z udziałem w realizacji projektu partnerskiego „Odnowa naszej miejscowości dzięki lokalnej aktywności”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynatora/Koordynatorki działań

Wymiar czasu pracy: ¾ etatu lub umowa cywilnoprawna w wymiarze 120 godz./miesiąc (w okresie styczeń – listopad 2014).

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację działań Partnera,
  • nadzór nad pracownikami ze strony Partnera zaangażowanymi w realizację projektu,
  • gromadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych działań,
  • bieżący monitoring wskaźników, za osiągnięcie których odpowiedzialny jest Partner,
  • aktywne docieranie z informacją o projekcie do mieszkańców Czerwionki-Leszczyn w celu rekrutowania uczestników projektu,
  • bieżący kontakt z Liderem projektu,
  • przygotowywanie sprawozdań merytorycznych i finansowych z realizacji zadań Partnera,
  • dbałość o poprawne wydatkowanie środków zgodnie z budżetem projektu oraz zasadami kwalifikowalności wydatków POKL,
  • dbanie o zgodność realizacji działań Partnera z obowiązującymi wytycznymi dot. realizacji projektów PO KL.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 projekt unijny),
  • dobra znajomość specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków EFS,
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera w zakresie programów MS Office: Word, Excel,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • mile wdziane prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 20 stycznia 2014 r. do godz. 16.00 na adres: [email protected] i podanie nazwy stanowiska w temacie e-maila. Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”