Koordynator projektu – SAPRA – Prudnik

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Prudnik
Stowarzyszenie Aktywnej Pomocy Rodzinie "Alternatywa" - S.A.P.R.A

Stowarzyszenie SAPRA poszukuje

Koordynatorki/Koordynatora projektu

Poszukujemy osoby, zainteresowanej podjęciem pracy koordynatora administracyjnego projektu

Miejsce pracy: Prudnik

Obowiązki:

– zarządzanie i nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z wymogami MPiPS i wnioskiem – przeprowadzenie akcji informacyjno-promocyjnej – kontrola przebiegu rekrutacji – kontakt z Uczestnikami Projektu, kadrą trenerską, podwykonawcami

– przygotowanie dokumentacji projektu monitoring, ewaluacja

– sprawozdawczość projektu,

Wymagania:

– wykształcenie wyższe

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu

– umiejętność pracy pod presją czasu – mobilność

– dyspozycyjność

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie

– umowę -zlecenie

Osoby zainteresowane pracą w Stowarzyszeniu SAPRA prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego [email protected] do 11 listopada 2012 r. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się 12 listopada.

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji